מידע

ארבע סיבות לבחור מחמם מים בגז

מהשוואה של דוד שמש, דוד חשמלי ובמחמם מים בגז, ישנם מספר יתרונות לבחירת מחמם מים בגז:

1.      מים רותחים ללא הגבלה- זו כבר סיבה מספיקה לא? דוד שמש אמנם מספק מים חמים כאשר ישנם ימים חמים אך גם בהימצאות דוד שמש יש צורך בהתקנת דוד חשמל בנוסף על מנת לדאוג למים חמים בימים קרים. בדוד חשמלי יש צורך להמתין להרתחת המים או לדאוג לתזמן על ידי טיימר בעוד במחמם מים על גז אין רגע אחד של המתנה.

2.      מתאים לכל סוגי המשפחות- אם דוד חשמלי מספיק למקלחת ממוצעת של ארבע נפשות בלבד ולפעמים יש צורך בהתקנת דוד חשמלי קטן נוסף-מחמם מים בגז מספק את כמות המים הנדרשת ללא קשר לכמות הנפשות בבית

3.      אין זמן המתנה- אם בדוד חשמלי יש צורך של מינימום זמן הרתחה של המים על מנת שיספיקו למקלחת (אם לא יותר), במחמן מים בגז אין צורך בזמן המתנה כלל- כל עוד המים זורמים הם חמים.

4.      חסכוני- אמנם ההתקנה הראשונית של מחמם מים שפועל על גז היא יקרה יותר אך ניתן ומומלץ להוסיף טיימר בעלות נמוכה על מנת להפוך את הצריכה לבטיחותית יותר וגם חסכונית- ולמנוע צריכה גז מיותרת.

 

מכיוון שמדובר בכל זאת בשימוש בגז יש צורך לפעול בבטיחות ובזהירות ולבצע בדיקה של תקינות המערכת לפחות פעם בשנה. אנו במחמ ישראל- מערכות חימום מתקדמות מבטיחים לבצע התקנה על ידי מתקין מוסמך של חברתנו, אחת המוכרות והידועות בשוק.

ארבע סיבות לבחור מחמם מים בגז