מידע

מערכות חימום מים לבתי מלון: חיסכון של מאות אלפי שקלים בשנה

שווייץ, ברזיל, ארצות הברית, תאילנד ואפילו ישראל. בכל בתי המלון על הגלובוס יש עובדה אחת ברורה, שאין עליה מחלוקת. אורחים לא חוסכים במים. כולם רוצים להתפנק עם מקלחות חמות במיוחד וממושכות במיוחד. התוצאה? אירוח נעים למבקר, חשבונות מים וחשמל פחות מאירי פנים לבית המלון.

 

ובכן, כיום בתי מלון יכולים לספק חימום מים מהיר ומפנק ללקוחות, באופן אחראי, חסכוני וידידותי לסביבה. מנהלי לוגיסטיקה בבתי מלון או אחראי משק בית? ובכן, יש לנו כמה הצעות בשבילכם שיכולים לחסוך במים, בחשמל ובעיקר - בכסף.

 

בתי המלון יכולים לחבר מספר מערכות חימום שונות ומגוונות, על מנת שיוכלו לחסוך במשאבים בכל עונות השנה ולהיות יעילים מבחינה אנרגטית, ובנוסף – להמשיך ולספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, כאשר מים חמים ללא הגבלה נחשבים לשירות מתבקש.

 

חימום מים בגז

כל בית מלון חייב להבטיח אספקה מהירה ובלתי מוגבלת של מים חמים. הטכנולוגיה של חימום מים באמצעות גז היא המתקדמת והנוחה ביותר לכל מלון. ההתקנה, שיכולה להגיע בטור אחרי מערכת החימום הסולארית, יכולהלאפשר למלון להציע מים חמים מיידי ללא המתנה וללא עיכוב. והרי ידוע שאין אורח אחד בעולם שמוכן לסבול בעיות בנושא.

 

כיום יש מגוון מערכות מתקדמות לחימום מים באמצעות גז, שלמעשה כוללות חיבור של מספר מחממי גז ברצף. התוצאה? הספק של מאות ליטרים בדקה. למשל, מערכת קסקדה מבית ARISTONקונדנס יכולה לספק 252 ליטר בדקה עבור המערכת, כאשר ניתן לחבר מספר מערכות במקביל. מערכות אלה מספקות יעילות אנרגטית גבוהה (104%) וחיסכון בחשמל, בוודאי בהשוואה למערכות חימום קונבנציונאליות המופעלות בסולר או גז. במערכת כזו, ניתן לשלוט באמצעות פיקוד חכם, ששולט גם במשאבות סחרור ובמכלי אגירה.

 

משאבת חום לחימום מים

המותג האיטלקי ARISTON הוא לא רק אוטוריטה בתחום מחממי מים בגז, אלא גם במגוון רחב של פתרון לחימום המים בשוק המוסדי. אחד הפתרונות הוא באמצעות משאבת חום. רכיב זה נחשב למחמם המים החסכוני ביותר בשוק, עם חיסכון מוערך בשוק הפרטי של 75% בהשוואה למחממים אחרים, דוגמת חימום מים בגז או דוד חשמלי.

 משאבת חום NUOS

כיום בתי המלון יכולים להתקין משאבות חום לחיסכון בעלויות חימום המים, אך בו בזמן הספקה של מים חמים שתתאים לאורחים במקום האירוח. מניסיוננו בעל עשרות השנים בתחום, מלון המתקין מערכת של משאבות חום לחיסכון במים באופן חכם ואינטיליגנטי, יוכל לחסוך מעל מאות אלפי שקלים בשנה. וכן, זה כבר קורה.

 

הכירו למשל את NUOS PLUS Cascade, מערכת חימום מבוססת משאבות חום, המיועדת לשימוש מסחרי ללקוחות הצורכים כמויות גדולות של מים.  יעילות אנרגטית מקסימלית, עלות ממוצעת לנפש של 20 אגורות ליום, מים חמים כל השנה, תוכנות ירוקות לחיסכון, תוכנית מניעת התפתחות הליגיונלה, תפריט הפעלה ידידותי ועוד. אלה רק חלק מהיתרונות של ARISTON NUOS PLUSבנושא. על פי בדיקות והערכות, החיסכון כתוצאה מהתייעלות האנרגיה יכול להגיע ל-75% בעלויות האנרגיה.

 

אז מה עושים? איך בוחרים מערכת חימום מים לבית המלון?

בתי מלון, בהתנהלות נכונה, יכולים להתייעל אנרגטית בצורה מדהימה בנושא חימום המים. מצד אחד, גם לייעל ולחסוך בעלויות החשמל/גז/סולר של חימום המים, ומנגד - להמשיך ולתת שירות ללא רבב ללקוחות חובבי המקלחות הארוכות. ובינינו, כולם כאלה.

 

בבואכם לתכנן מאפס או בעת כניסה לתפקיד החדש בבית המלון, עליכם לקחת בחשבון את נושא חימום המים. לקוחות מחמ ישראל נהנים מחישוב מדויק לצריכה הממוצעת והאפשרית כתוצאה מהתקנת מערכות לחימום מים בגז או על ידי משאבת חום. באפשרותנו להתאים לכם מערכת חימום למיקסום החיסכון בהוצאות המלון.

 

מחמ ישראל מעניקה שירות מכירה וליווי לבתי המלון המעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לשימוש במחממי מים בגז ובמשאבות חימום מבית ARISTON. מעוניינים לקבל ייעוץ לחימום המים בבית המלון בהתאמה אישית? צרו קשר עם מחמ ישראל.

 

מעוניינים לעבור לטכנולוגיית חימום מים מתקדמת, חסכונית, סביבתית ויעילה אנרגטית? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע במתן פתרון בהתאמה אישית עבורכם.

מערכות חימום מים לבתי מלון: חיסכון של מאות אלפי שקלים בשנה