מחממי מים

חימום מים מהיר: כך מתקלחים בלי המתנה ולא מחכים לדוד

מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה המתישה הבאה - חוזרים הביתה אחרי יום ארוך בעבודה, מורידים את הנעליים ורוצים רק דבר אחד - מקלחת, חמה, ארוכה, מפנקת. חוויה. אבל.... וזו מכת הנוק-אאוט אחרי היום הארוך - אין מים חמים! ועכשיו צריך להמתין חצי שעה עד שהדוד החשמלי יעשה את שלו.

כולנו מכירים את התסריט, אבל זהו - לא חייבים להשלים עם התופעה יותר. כיום ניתן להשיג חימום מים מהיר באמצעות טכנולוגיה שהשאירה מזמן את הדוד החשמלי מאחור. כל הפרטים בכתבה לפניכם.

חימום מים מהיר - הרבה יותר מסיסמא

ובכן, זה כבר ידוע - לדוד מים חשמלי לוקח 30-40 דקות להתחמם ולספק מקלחת ראויה. בימים קרים במיוחד, גם זה גבולי. ואם כל הבניין שלכם חולק מערכת חימום חשמלית אחת, אז תשכחו מלקבל מים חמים בשעות השיא (18:00-22:00) בחורף.

בשנים האחרונות אנחנו רואים כי מחלחלת בציבור הבנה שבכל הנוגע לחימום מים, ניתן ליהנות מכל העולמות - מערכות יעילות, חסכוניות, המספקות חימום מים במהירות הבזק, ובמקביל להמשיך וליהנות מהחימום הסולארי הטבעי של דוד השמש.

איך עושים את זה? מוותרים על הדוד החשמלי, רווי התקלות, החיידקים עם בעיית ההשהייה המוכרת או חימום יותר על המידה של המים ועוברים למחממי מים מתקדמים - חימום מים בגז או ע"י משאבות חום.

אריסטון - מותג פורץ דרך

חברת אריסטון נחשבת לאחת מיצרניות מחממי המים המובילה באירופה, כאשר היא מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות לחימום. מעוניינים ליהנות ממים חמים כל השנה - בזמינות בלתי מוגבלת? ובכן, הכירו את הפתרונות המובילים של אריסטון.

חימום מים בגז

לאריסטון שני מחממי מים בגז, להתקנה חיצונית ופנימית. חימום מים באמצעות גז נחשבת לטכנולוגיה מתקדמת המחממת את המים על ידי שימוש בגז במקום בחשמל. היתרון ברור - מים חמים בכל רגע של היממה וללא התחשבות במספר הנפשות בבית.

למשל, המערכת המותקנת מחוץ לבית מעניקה לכם בטיחות מושלמת ללא כל צורך בהתקנה של מערכת פליטה או ארובה. ניתן להפעיל את המערכת בשלט רחוק מכל מקום בבית. גם המערכת הפנימית של אריסטון היא נוחה לשימוש, בעיצוב איטלקי עם מידות קטנות ותצוגת LCDברורה במיוחד ובקרת טמפרטורה.

מחמם מים בגז - מהיר במיוחד

המכשיר מאפשר התייעלות אנרגטית וחיסכון באנרגיה על ידי כך שניתן לחבר את המערכת בטור לדוד השמש. ובמילים יותר פשוטות, המערכת נכנסת לפעולה רק אחרי שדוד השמש, המעניק לכם מים חמים בחינם, סיים את עבודתו.

יש לציין כי העלות של חימום מים בגז צפויה להיות דומה לעלות השימוש בדוד חשמלי. אז מה היתרון? כאמור, אין הגבלה על המים החמים. עם זאת, יש להתחשב בגובה הצריכה - לא מומלץ לעשות את המקלחת המפנקת שציינו - בכל יום. הסכנה? פינוק אינסופי יעלה לכם את חשבון המים.

משאבת חום

האם זה העתיד של פתרונות חימום המים? הכירו את המשאבות של אריסטון, שמעניקות לכם מים חמים מהיר ומיידי, המספיק למשפחה של 4 נפשות בקלות ומעניק לה חיסכון של מאות שקלים מדי חודש בחשבון החשמל.

שימו לב לנתון הבא - השימוש במשאבת חום נחשב לחסכוני ב-75% בצריכת החשמל על פני דוד חשמלי! מדובר כאן בחיסכון משמעותי בעלויות החשמל.

בדומה למערכת חימום מים בגז, גם את המשאבה ניתן לחבר בטור למערכת הסולארית בבניין או לדוד השמש וכך למקסם את החיסכון בהוצאות על המים החמים.

בשורה התחתונה, משאבת חום מספקת לכם את האפשרות להתקלח מתי שרוצים, ליהנות ממים חמים בזרם ולחץ מים קבוע, חיסכון בחשמל וכמובן - שלום בית. לא צריך לריב יותר עם האישה והילדים על הדלקת הדוד. וכן, גם זה קורה.

לסיכום, חימום מים מהיר הוא לא חלום רחוק, אלא ההווה והעתיד של טכנולוגיית חימום המים לצריכה ביתית. מחמ ישראל עוסקת באספקת  מערכות חימום מתקדמות לשוק הפרטי, לקבלנים ולחברות בניה.

מעוניינים לעבור לטכנולוגיית חימום מים מתקדמת, חסכונית, סביבתית ויעילה אנרגטית? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע במתן פתרון בהתאמה אישית עבורכם.

השאירו פרטים בטופס כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם >>

חימום מים מהיר: כך מתקלחים בלי המתנה ולא מחכים לדוד