מידע

מה זה משאבת חום לחימום מים?

רבים מכירים את אפשרויות חימום המים של דוד חשמלי, דוד שמש ואפילו מערכת חימום בגז, אך מעטים מכירים את הפתרון הטכני והחסכוני ביותר - מערכת לחימום מים שמופעלת על ידי משאבת חום.

משאבת חום לחימום מים מחליפה את המערכת הקיימת בבית (בעיקר דוד חשמלי). משאבת חום היא מערכת חכמה, כאשר ניתן להתקין אותה בתאימות מלאה ובסינרגיה עם דוד שמש רגיל. כאשר יש לציין כי המערכת לחימום המים חייבת להיות מותקנת במקום מוגן מגשם.

משאבת חום הינה הפתרון האקולוגי והחסכוני ביותר שקיים כיום בשוק חסכונית פי 2 לעומת דוד שמש - היא פועלת על ידי כך שהיא מנצלת את האוויר החם שבסביבה ומאפשר חימום של מים וזאת על ידי שמירה על טמפרטורה קבועה ברמה מבוקרת.

צרכנים פרטיים ואיתם גם צרכנים מוסדיים וציבוריים בוחרים להשתמש במשאבות חום לצורך חימום המים. המערכת מותאמת לכל מבנה - פרטי או ציבורי אשר מותקנת בו מערכת לחימום אשר פועל בצורה סולארית, חשמלית או על גז. כלומר- ניתן בקלות להתקין את המשאבה בהתאם ובמקביל לדוד המים הקיים ולהסב את מערכת חימום המים לחימום על ידי משאבת חום.

מלבד הפיתרון האקולוגי מדובר בפיתרון חסכוני אשר מחזיר את ההשקעה בזמן קצר יחסית. המערכת חסכונית עד פי 4 ממערכת חימום בחשמל ולכן מערכת זו נחשבת למערכת חימום המים החסכונית ביותר בשוק, כאשר מדובר בחיסכון של כ-1,500 ש"ח בשנה בהשוואה לשימוש רגיל בדוד חשמלי (עבור משפחות בנות 4 נפשות).

 

איך בוחרים משאבות חום?

את המשאבה יש להתאים גם לפי הסטנדרטים המתקדמים ביותר כיום בשוק וגם בהתאם לאופי השימוש המשפחתי שלכם. למשל, אנו ב"מחמ ישראל" מציעים את משאבות החום האיכותיות של המותג האירופי אריסטון (ARISTON), המעניקות למשפחות בישראל מענה מקיף לצרכי המקלחות שלהן - ובמקביל מאפשרות ליהנות מחיסכון של 75% בעלויות חימום המים, בהשוואה לדוד חשמלי. או בקיצור, מקלחת לכל בני הבית בפחות משקל ליום (לפי משפחות של 4 נפשות).

 

על מנת לחסוך משמעותית בעלויות החימום והחשמל, ובמקביל לשמור על הסביבה, מומלץ להתקין מחמם מים באמצעות משאבת חום של מחמ ישראל מערכות חימום מתקדמות תוצרת חברת אריסטון איטליה יצרן מערכות חימום מהמובילים בעולם.

"מחמ ישראל" המספקת מגוון מערכות חימום לבית, מבצעת את ההתקנה של המשאבות ומעניקה שירות מקיף של 360 מעלות, הכולל אחריות של לא פחות מ-5 שנים על משאבות החום מבית אריסטון. רוצים להיפטר מהדוד החשמלי, להתקין משאבת חום חסכונית וליהנות ממגוון יתרונות? מחמ ישראל מעניקה פתרון מלא בעסקה אחת.

מה זה משאבת חום לחימום מים?