אודות

אודות

הקשבה והיכרות להתאמה מרבית

מתוך גישה אכפתית כלפי הסביבה ודאגה לדורות הבאים, אנו מתחייבים לתרום לשימור הקיים באמצעות אספקת מערכות איכותיות ואמינות העמידות לשנים רבות, בעלות ניצולת ויעילות אנרגטית גבוהה ופליטות מופחתות . המערכות מסופקות ללקוחותינו רק לאחר תהליך אפיון מקצועי ומפורט המתחשב בפרטי פרטים, וכל זאת על מנת להבטיח לכם הנאה לאורך זמן ממערכת חימום המותאמת בדיוק עבורכם. 

 

Sustainable Future –  לעתיד בר קיימא

מערכות חימום המים  אשר משווקות על ידינו במחמ ישראל נבחנו בקפידה ונמצאו מתאימות לאקלים ולתנאי הסביבה בישראל. עם דגש על פליטות מופחתות  סיסמת החברה 'עתיד בר-קיימא' (Sustainable Future) מייצגת את ה'אני מאמין' של מחמ ישראל ואת מחוייבותנו כלפיכם וכלפי הסביבה. 

אתם נהנים משקט נפשי בידיעה שמים חמים בין רגע וללא הגבלה, וסביבת מגורים חמימה בחורף אינם בגדר מותרות, אלא מהווים מרכיב חשוב בחוויית המגורים בבית, ובאיכות השהיה במקומות העבודה ובאתרים בהם מותקנות מערכות החימום שלנו. 

 

ניסיון ומקצועיות = מוצרים מהשורה הראשונה

מוצרי האיכות של מחמ ישראל  מיוצרות בחברות גדולות מבוססות  עם ניסיון ארוך שנים ביצור,בעלות מוניטין בינלאומי ומחירים מצוינים, מאפשרים לכם להחזיר את השקעתכם בזמן קצר בשל יעילותם הגבוהה. יחד עם השירות, האחריות והניסיון המקומי הרב של אנשי המקצוע של מחמ ישראל בהתאמת מערכות חימום מים בגז– מובטח שתיהנו ממים חמים ובית חמים לאורך שנים. 

 

מבחר, איכות וחדשנות – 

מערכות  חימום המים בגז של מחמ ישראל  החדשניות  עם מבערי LOW NOX  בפליטה מופחתת המשווקות על ידנו, מוצעות לכם בהספקים שונים, במפרטים גמישים ומגוונים - ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח הפרטי והמוסדי. 

משאבות החום לחימום מים חוסכות כ 75% מעלות חימום המים .

 

אחריות מקיפה ובנוסף - תחזוקה ושירות בבית ובעסק

עם רכישת מערכת חימום של מחמ ישראל אתם מצטרפים ל'משפחת מחמ' ונהנים מאחריות מקיפה.  האחריות הכוללת מתחילה כבר עם הרכישה וממשיכה עם שירות מקצועי העומד לרשותכם לאורך שנים, על מנת לוודא כי המערכת שלנו-שלכם פועלת באופן מיטבי ויעיל להנאתכם המלאה. 

עם מערכות החימום של מחמ חם בלב וחם בבית...אודות