אודות

אודות

חברתנו, מחמ ישראל בע"מ (מערכות חימום מתקדמות), נוסדה ומנוהלת על ידי אשר בן שלמה, מומחה בעל וותק וניסיון רב בישראל בתחום מערכות חימום מים בגז, לצרכנים פרטיים ולשוק המוסדי. החברה בעלת האוריינטציה המשפחתית, מתנהלת בהתאם לעקרונות 'ירוקים' תוך הקפדה על התאמת המערכות לתשתיות, לאקלים ולכיס הישראלי, מבלי לוותר על שירות לקוחות קשוב. 

הקשבה והיכרות להתאמה מירבית
מתוך גישה אכפתית כלפי הסביבה ודאגה לדורות הבאים, אנו מתחייבים לתרום לשימור הקיים באמצעות אספקת מערכות איכותיות ואמינות העמידות לשנים רבות, בעלות ניצולת ויעילות אנרגטית גבוהה. המערכות מסופקות ללקוחותינו רק לאחר תהליך אפיון מקצועי ומפורט המתחשב בפרטי פרטים, וכל זאת על מנת להבטיח לכם הנאה לאורך זמן ממערכת חימום המותאמת בדיוק עבורכם. 

Sustainable Future – לעתיד בר קיימא
המערכות הנבחרות של חברת Ariston הגלובלית אשר משווקות על ידינו במחמ נבחנו בקפידה ונמצאו מתאימות לאקלים ולתנאי הסביבה בישראל. סיסמת החברה 'עתיד בר-קיימא' (Sustainable Future) מייצגת את ה'אני מאמין' של מחמ ואת מחוייבותנו כלפיכם וכלפי הסביבה. 
אתם נהנים משקט נפשי בידיעה שמים חמים בין רגע וללא הגבלה, וסביבת מגורים חמימה בחורף אינם בגדר מותרות, אלא מהווים מרכיב חשוב בחוויית המגורים בבית, ובאיכות השהיה במקומות העבודה ובאתרים בהם מותקנות מערכות החימום שלנו. 

ניסיון ומקצועיות אירופאית = מוצרים מהשורה הראשונה
מוצרי האיכות של Ariston, חברה אירופאית וותיקה בעלת מוניטין בינלאומי ומחירים מצוינים, מאפשרים לכם להחזיר את השקעתכם בזמן קצר בשל יעילותם הגבוהה. יחד עם השירות, האחריות והניסיון המקומי הרב של אנשי המקצוע של מחמ בהתאמת מערכות חימום מים בגז ובהתקנתן – מובטח שתיהנו ממים חמים ובית חמים לאורך שנים. 

מבחר, איכות וחדשנות – Ariston Next!
מערכות Ariston Next מייצגות רק חלק ממבחר מערכות החימום החדשניות בגז המשווקות על ידנו, המוצעות לכם בהספקים שונים, במפרטים גמישים ומגוונים - ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח הפרטי והמוסדי.

אחריות מקיפה ובנוסף - תחזוקה ושירות בבית ובעסק
עם רכישת מערכת חימום של Ariston אתם מצטרפים ל'משפחת מחמ' ונהנים מאחריות מקיפה.  האחריות הכוללת מתחילה כבר עם הרכישה וההתקנה וממשיכה עם שירות מקצועי העומד לרשותכם לאורך שנים, על מנת לוודא כי המערכת שלנו-שלכם פועלת באופן מיטבי ויעיל להנאתכם המלאה. 
עם מערכות החימום של מחמ חם בלב וחם בבית...

אודות